Galatasaray kalecisi Okan Kocuk'un babası hakeme tepki göstermek için lastik yaktı

Galatasaray'ın sahasında Gaziantep Futbol Kulübü ile 3-3 berabere kaldığı maçta, sarı kırmızılı ekibin kalesini koruyan Okan Kocuk'un babası Özcan Kocuk hakem kararlarına tepki olsun diye lastik yaktı.

Yayınlanma Tarihi: 22.06.2020 19:56
Değiştirme Tarihi: 22.06.2020 20:12

Süper Lig'in 29. haftasında şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray evinde Gaziantep Futbol Kulübü ile 3-3 berabere kalmış ve hakem kararları çok tartışılmıştı. Sarı kırmızılı ekibin genç kalecisi Okan Kocuk ise ceza sahası içinde topu 6 saniyeden fazla elinde tutmuş, maçın hakemi Alper Ulusoy ise endirekt serbes vuruş vermişti. Serbest vuruş sonrası ceza sahası içinde yaşanan pozisyon sonrası ise maçın hakemi penaltı noktasını göstermiş ve Maxim'in golü ile maç 3-3 berabere bitmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

HAKEMİ BÖYLE PROTESTO ETTİ

Özcan Kocuk, işletmeciliğini yaptığı tamirhanenin önünde lastik yakarak hakemin kararlarını protesto etti. Ortaya çıkan dumanla da çevre de zarar görürken, polis ekiplerine haber verildi.

Yanan lastiğin söndürülmesini istemeyen Özcan Kocuk, polisin çabalarıyla ikna oldu. Özcan Kocuk daha sonra hakkında işlem yapılmak üzere karakola götürüldü.