Galatasaray, İrfan Can'dan vazgeçmiyor! Sponsor arayışı başladı...

Galatasaray, uzun zamandır tranfer listesinde yer alan Başakşehir'in yıldız futbolcusu İrfan Can için girişimlerini sürdürüyor. Sarı Kırmızılılar, Boz Baykuşlar'ın yüksek bonservis istemesi nedeniyle sponsor arayışlarına başladı. Mustafa Cengiz'in transfer için olumsuz yönde görüş belirtmesine rağmen Fatih Terim'in oyuncuyu mutlak surette takımda görmek istediği ifade ediliyor.

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 15:46
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 15:46
Galatasaray, İrfan Can'dan vazgeçmiyor! Sponsor arayışı başladı...

Teknik direktör Fatih Terim'in talebi üzerine temasları sıklaştıran Galatsaray Başkanı Mustafa Cengiz, şu sıralarda sponsor arayışında. Birkaç firma ile görüşen ve olumlu geri dönüş alan sarı-kırmızılı kulübün patronu, tıpkı Emre Akbaba transferinde sponsor devreye soktuğu gibi, İrfan Can için de böyle bir formül izleyecek.

"Kaynak yaratmadan bu transferi yapamayız." diyen Cengiz, sponsorla anlaştıktan sonra, ödemesi sezon sonunda olmak üzere 25 yaşındaki futbolcunun bonservisini Galatasaray'a kazandırmaya çalışacak.

BAŞAKŞEHİR'DEN İZİN İSTEDİ

Deneyimli futbolcu ise sarı-kırmızılı kulüple her konuda mutabakata vardı ve Galatasaray'a gitmek için Başakşehir'den izin istedi. Başkan Göksel Gümüşdağ'ın zorluk çıkarmak istemediği, ancak bonservis konusunda geri adım atmayacağı da gelen haberler arasında.