Galatasaray'ın yeni transferi Etebo, İstanbul'a geldi!

Süper Lig'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ediyor. Galatasaray, Nijeryalı futbolcu Etebo'nun kiralık transferi konusunda Stoke City ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Galatasaray'ın yeni transferi Etebo, İstanbul'a geldi ve çok yakın zamanda imza atması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 10:13
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 10:13
Galatasaray'ın yeni transferi Etebo, İstanbul'a geldi!

Transfer çalışmalarını sürdürmeye devam eden Galatasaray, yeni transferi Etebo'yu KAP'a bildirdi. İstanbul'a gelen Nijeryalı futbolcunun yakın zamanda imza atması bekleniyor.

GALATASARAY'DAN PAYLAŞIM

Söz konusu paylaşımda yeni transfere ilk olarak Türkçe "Merhaba" yazan Galatasaray whatsapp hesabı, daha sonra İngilizce olarak, "Biniş kartını aldın mı?" sorusunu yöneltiyor. Yeni transfer bu soruya, "Evet" yanıtını verirken, Cimbom futbolcudan biniş kartının fotoğrafını istiyor. Futbolcunun fotoğrafı atmasının ardından ise Galatasaray hesabı, "Muhteşem! Seni İstanbul'a bekliyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

KİRALIK OLARAK AÇIKLANDI!

İngiltere'nin Manchester kentinden kalkan uçakla İstanbul Havalimanı'na gelen 24 yaşındaki futbolcuyu Sarı-kırmızılı yetkililer karşıladı. Futbolcu havalimanında olduğu sıralarda ise Galatasaray Kulübü, transfer görüşmelerine başlanıldığını KAP'a bildirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

KAP'a yapılan bildirimde, "Profesyonel Futbolcu Oghenekaro Peter Etebo'nun Kulübümüze geçici transferi konusunda Futbolcu ve Kulübü Stoke City FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır" denildi.

Oghenekaro Etebo'nun sağlık kontrolünün ardından resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

Etiketler: galatasaray - Etebo - transfer