Galatasaray'ın peşinde olduğu Mario Balotelli'de flaş gelişme! Transferin önü böyle açıldı...

Galatasaray'ın peşinden koştuğu Mario Balotelli'yle ilgili yeni ve olumlu gelişmeler yaşanıyor. Hücum mevkilerinde büyük değişikliğe gitmesi beklenen Sarı Kırmızılılar'da Ryan Babel, Florin Andone ve Mbaye Diagne gönderilecek. Brescia Başkanı ile görüşmek için randevulaşan Balotelli, bekletildi sonrasında görüşmenin iptal edildiği söylenince o da tesisleri terk etti. Bu gelişme sonrası iplerin tamamen koptuğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2020 13:47
Değiştirme Tarihi: 30.05.2020 13:47
Galatasaray'ın peşinde olduğu Mario Balotelli'de flaş gelişme! Transferin önü böyle açıldı...

Galatasaray'da hücum gölgesi için yeni alternatifler düşünülürken Mario Balotelli konusundaki gelişmelerde de olumlu ilerlemeler yaşanıyor. İtalya Serie A takımlarından Brescia'da forma giyen Mario Balotelli ile temas kurulması an meselesi. Yıldız oyuncu ile ilgili önceki gün yaşanan olayla birlikte bu transferin de önü açıldı.

Corriere dello Sport'un haberine göre kulüp başkanı Massimo Cellino ile Balotelli dün bir araya gelip sorunları çözmek için anlaştı. Balotelli, görüşme için tesislere gelirken kendisine yarım saat beklenmesi söylendi. Ardından Cellino'nun görüşmek istemediği Balotelli'ye iletildi ve yıldız oyuncu tesisleri terk etti. Bu gelişmeyle birlikte artık Balotelli'nin Brescia'da devam etme ihtimali kalmadı. Sezon sonunda takımdan ayrılacak olan 29 yaşındaki golcünün adı Galatasaray ve Vasco da Gama ile anılıyordu. Balotelli hafta içerisinde bir idmana hiçbir mazeret göstermeden gelmemiş ve Cellino da onun transferinin bir hata olduğunu ifade etmişti.