Galatasaray'ın kiralamak istediği Seri için Benfica da devreye girdi

Ara transfer sezonunun başlamasıyla birlikte takımlar, kadrolarına takviye yapmak için çalışmalara başladı. Galatasaray da, gerekli pozisyonlar için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz sene kiralık olarak sarı kırmızılılarda forma giyen Jean Michael Seri için girişimlerde bulunan Galatasaray, bu oyuncuyu yeniden kiralık olarak takıma dahil etmenin peşinde. Öte yandan Fulham ile yapılan görüşmelerde sorun çıktığı iddia edilirken, Seri için Portekiz'in dev kulüplerinden Benfica'nın da devreye girdiği yazıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 15.01.2021 11:50
Değiştirme Tarihi: 15.01.2021 11:50
Galatasaray'ın kiralamak istediği Seri için Benfica da devreye girdi

Galatasaray, geçtiğimiz sezon kiralık olarak kadrosunda bulundurduğu Jean Michael Seri'yi yeniden kadrosuna katmak adına temaslarını sürdürürken görüşmelerde sorun çıkmış durumda. A Bola'nın haberine göre Galatasaray, Seri'yi yeniden kiralık olarak kadrosuna katmak istese de Fulham'ın kiralama adına istediği ücretin sorun yarattığı iddia ediliyor. 

Yine A Bola'nın Sky Sports'a dayandırdığı habere göre ise Seri için Benfica devreye girdi. Real Betis'ten William Carvalho'yu kadrosuna katmak isteyen Benfica, Portekizli oyuncunun alternatifi olarak Seri'yi belirledi. Fildişi Sahili doğumlu oyuncu, Avrupa kariyerinin başında Portekiz'de Porto B ve Paços Ferreira formaları giymişti. 

2018'de 30 milyon Euro karşılığında Nice'ten Fulham'a transfer olan Seri, geçtiğimiz sezonu Galatasaray'da kiralık olarak geçirdikten sonra bu sezon ise Fulham'ın Premier Lig kadrosunda kendine yer bulamadı.