Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray ile Trabzonspor'dan yılın takası!

Galatasaray ile Trabzonspor'dan yılın takası!

Sağ bek konusunda arayışta olan Galatasaray yönetimi, durumu belirsizliğini koruyan Cavanda için Trabzonspor'a eski oyuncusu Umut'u önerecek. Talebe göre Olcan Adın da takasta kullanılabilir

07.08.2016 14:11

Savunmaya Serdar Aziz, forvete Eren Derdiyok'u transfer eden, orta sahadaki boşluğu da Lucas Leiva'yla doldurmak isteyen Galatasaray'da sağ bek sıkıntısına da çözüm aranıyor. Martin Linnes'in yetersizliği, inişli çıkışlı grafik sergileyen Sabri Sarıoğlu'nun da taraftarlarla bir türlü yıldızı barışmaması yönetimi yeni arayışlara itti.

Galatasaray o ismi sildi!

BİR TAŞLA İKİ KUŞ; CAVANDA'YI VER, UMUT'U ALBir taşla iki kuş vurmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, hem kadro dışı bırakılan eldeki oyunculardan kurtulacak hem de sağ bekteki açığı dolduracak bir formül buldu. Trabzonspor'da durumu belirsizliğini koruyan Luis Cavanda'yı kadroya katmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, Bordo-Mavililer'e eski futbolcuları Umut Bulut'u takas olarak önermeyi düşünüyor.

Lucas Leiva çılgınlığı! 'Yengeyi de al gel...'

OLCAN ADIN DA GÜNDEMDETrabzon'dan gelecek yanıta göre Umut'un yerine Olcan Adın'ın da takasta kullanılabileceği öğrenildi. Eğer Bordo-Mavililer bu teklife sıcak bakarsa, yönetim hem gözden çıkardığı bir oyuncudan kurtulacak hem de sağ bekini güçlendirmiş olacak. (Habertürk)

Yorumlar | 0
üye profil