Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'da 2 ayrılık daha! Kulüp resmen açıkladı...

Galatasaray, genç kalecisi Muhammed Alperen Uysal'ı Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor'a, Oğuzhan Kayar'ı ise PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a kiraladı. Galatasaray, genç kalecisi Muhammed Alperen Uysal'ı Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor'a, Oğuzhan Kayar'ı ise PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a kiraladı.

12.08.2015 21:53

Galatasaray Sportif AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve  Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada, 21 yaşındaki Alperen'in sözleşmesinin 2016-2017 sezonuna kadar uzatıldığı ve Gaziantepspor'a kiralandığı belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sarı-kırmızılı kulüp, Muhammed Alperen'in sözleşmesini uzatırken futbolcuya 2016-2017 sezonunda hem aylık ücret olarak hem de maç başı 2 bin 500'er lira ücret ödeyeceğini duyurdu. Genç kalecinin bu sezon bütün ücretlerini kiralık olarak gittiği Gaziantepspor Kulübü ödeyecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sarı-kırmızılılar, 20 yaşındaki Oğuzhan Kayar'ı ise Gaziantep'in bir diğer temsilcisi Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a 2 yıllığına kiraladığını açıkladı.

Yorumlar | 0
üye profil