Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray bombayı patlatıyor!

Transferin flaş ekibi Galatasaray'ın durmaya niyeti yok. Mustafa Denizli'nin istekleri için günlerdir çalışan yönetim, Sivas maçı nedeniyle kısa bir ara verip, ardından yıldızlara imza attıracak.

16.01.2016 13:02

Ligin ilk yarısında zirvenin uzağında kalan Galatasaray, bu farkı kapatmak için transferde gaza bastı.

Kasımpaşa’dan Ryan Donk ve Molde’den Martin Linnes’i alarak orta alan ve savunmanın sağını güçlendiren Cim Bom, şimdi de hücuma takviye için atağa kalktı. Gündeme yeni gelen isimler de var, uzun zamandır adı Sarı- Kırmızılı ekip ile anılanlar da. Transfere bugün oynanacak Sivas maçı için kısa bir ara veren yönetimin hafta başından itibaren yeni yıldızları da İstanbul’a indirmesi bekleniyor.

Damiao’da fark kapanıyor

Bonservisi elinde olduğu için yapılacak bütün teklifleri görüp öyle karar vereceğini açıklayan Damiao’nun istediği ile Galatasaray’ın önerdiği rakamlar arasındaki farkın büyük ölçüde kapandığı ortaya çıktı. Yıllık 3 milyon Euro’ya kadar çıkan Cim Bom ile Sambacı arasındaki pazarlıklar imza parası üzerinden görülüyor. Sarı-Kırmızılılar’ın bu rakamı yıllara bölerek ödeme teklifi yaptığı, Damiao’ya da karar için 3 günlük son süreyi tanıdığı öğrenildi.

Bitmeyen Niasse aşkı!

Forvet konusunda çok alternatifli çalışan Galatasaray’ın Oumar Niasse aşkı da bitmiyor. Hamza Hamzaoğludöneminde de gündemden düşmeyen başarılı oyuncu için kulübüne birçok teklif geldi ama Niasse sonuna kadar Cim Bom’u bekleyecek. Aslan da Damiao cephesinden gelecek habere göre Niasse defterini ya tekrar açacak ya da kapatacak.

Martin Benitez seferi

Yönetici Fatih İşbecer’in Arjantin’de Independiente ile yürüttüğü Martin Benitez pazarlıklarından da olumlu sonuçlar çıktı. Forvet arkası ve kanat pozisyonlarında da oynayabilen 21 yaşındaki futbolcu için Sarı-Kırmızılılar’ın çok olumlu raporlar alıp bunu Mustafa Denizli’ye de aktardığı ve deneyimli hocanın yeşil ışık yaktığı belirtildi. Bunun için önümüzdeki günlerde Arjantin kulübü yanıt bekliyor.

Yorumlar | 0
üye profil