Galatasaray Fenerbahçe derbisinde hayatını kaybeden Koray Şener unutulmadı

Galatasaray Fenerbahçe derbisi öncesi tribünde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden genç Fenerbahçe taraftarı Koray Şener unutulmadı. Fenerbahçe sosyal medya hesabı, 'Sen hep bizimlesin, kalbimizdesin Koray Şener.' notuyla duygusal bir video paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2019 10:59
Değiştirme Tarihi: 02.11.2019 10:59

20 yaşındaki Koray Şener, 2018 yılında Galatasaray Fenerbahçe derbisini izlemek için yerini aldığı tribünde, karşılaşma başlamadan önce kalbine yenik düşerek geçirdiği kalp krizi sonucunda yaşamını yitirdi. Acı olay sonrası spor dünyası yasa boğulurken, başta Fenerbahçe taraftarları olmak üzere birçok kişi Koray Şener'in ardından üzüntülerini sosyal medyada paylaşmıştı. 

Fenerbahçe Spor Kulübü, hayatını kaybeden ve herkesi yasa boğan genç taraftarını unutmayarak, Koray Şener'in anısına sosyal medyadan yine herkesi duygulandıracak bir paylaşımda bulundu. Yapılan paylaşım kısa sürede çok sayıda beğeni ve retweet aldı. 

KORAY ŞENER KİMDİR?

Kocaeli Üniversitesi ve ÜNİFEB üyesi Koray Şener için Fenerbahçe o dönem "Taraftarımızın vefat ettiğini eşsiz bir üzüntü ile öğrendik. Taraftarımıza Allah'tan rahmet, değerli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz." ifadeleri kullanılmıştı. 

7 EYLÜL 2014'TE DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

Derbide kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koray Şener'in, vefatının ardından, uzun süre önce yaptığı, 'Kalpten gideceğim ondan eminim, bu takıma kalp dayanmaz' notu ise o günlerde herkesi epey hüzünlendirmişti.