Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'ın transferi yarın Florya'da!

Aslan'ın her konuda anlaşmaya vardığı Kasımpaşalı Ryan Donk, Türkiye'ye dönüş yaptı. Hollandalı futbolcunun yarın resmi imzayı atması ve ardından Florya'da ilk antrenmanına çıkması bekleniyor.

04.01.2016 10:49

Sarı-Kırmızılılar’ın, transferinde mutlu sona ulaştığı isimlerin başında gelen Ryan Donk için artık geri sayıma geçildi.

Teknik direktör Mustafa Denizli’nin, ısrarla istediği oyunculardan biri olan Donk’un transferinin, yarın resmiyet kazanması bekleniyor. Denizli’nin, tıpkı Kasımpaşa’da Rıza Çalımbay’ın oynattığı gibi ön liberoda şans vermeyi düşündüğü Donk’un, imzayı atar atmaz da, ayağının tozuyla Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yeni takımıyla ilk antrenmanına çıkacağı öğrenildi. Alınan bilgiye göre Galatasaray’ın kurmaylarının Paşa ile her konuda anlaşmaya vardığı, sözleşme ile ilgili şartların bugün tamamlanması ve 29 yaşındaki Hollandalı oyuncunun Sarı-Kırmızılı formayı giyeceği bildirildi.

Planlar yapılmaya başlandı

Denizli’nin, ikinci devre için planlarını yapmaya başladığı ve Donk’tan en iyi verimi alabilmek için sisteminde değişikliklere gidebileceği bildirildi. Bu arada Donk, Twitter’daki hesabından, Türkiye’ye dönüş yolundan fotoğrafını paylaştı. Uçağın içinde çektirdiği fotoğrafı Twitter’a koyan Donk, altına da, “Dönüş uçuşu” yazıp, Türk bayrağı ve kalp işareti koydu.

Yorumlar | 0
üye profil