Galatasaray'dan üst üste transfer hamleleri! Okay Yokuşlu'yu bitiriyor...

Süper Lig'de transferin vitesini hızlandıran Galatasaray'dan üst üste hamleler gelmeye başladı. Nijeryalı orta saha oyuncusu Etobo'yu bitiren Galatasaray'da şimdi de Okay Yokuşlu transferi gündeme geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2020 16:13
Değiştirme Tarihi: 07.09.2020 16:13
Galatasaray'dan üst üste transfer hamleleri! Okay Yokuşlu'yu bitiriyor...

Süper Lig'de yeni sezon için transfer hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Nijeryalı orta saha oyuncusu Etobo'nun transferini bitiren Galatasaray'da şimdi de Fatih Terim'in çok istediği oyuncular arasında yer alan Okay Yokuşlu yer alıyor.

Hürriyet'te yer alan habere göre, Galtasaray'da transferde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Stoke City'nin 24 yaşındaki Nijeryalı orta sahası Oghenekaro Etebo'yu kadrosuna katan Galatasaray, Milli futbolcu Okay Yokuşlu ile de 1 haftadır temas halinde.

Fatih Terim'in transfer edilmesini çok istediği Okay Yokuşlu için Galatasaray, Celta Vigo ile görüşme halinde.

Sarı kırmızılı ekip, Okay için Celta Vigo'ya bir yıllık kiralama teklifinde bulunurken iki takım arasında transfer görüşmeleri sürüyor.

PAZARLIKLARIN SONLANMASI BEKLENİYOR

26 yaşındaki futbolcunun da Galatasaray'a gelmeye sıcak baktığı belirtilirken transferin sonlandırılması için iki takım arasında yapılan kiralama ücreti pazarlıkları bekleniyor.