Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'dan Riekerink ve Selçuk İnan açıklaması!

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, sarı kırmızılı takımla ilgili son gelişmeleri açıkladı.

22.11.2016 14:35

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, Selçuk İnan'la ilgili bir problem olmadığını belirtirken Riekerink'le yola devam edeceklerini açıkladı.

Nazifoğlu'nun açıklamaları şöyle;

- Selçuk konusu tamamen halledildi. Maçın siniriyle olan bir problem. Riekerink ile de en ufak bir problem olmamıştır. Büyütülecek bir şey değil. Kesinlikle hocamıza karşı yapılmış bir şey yok. Selçuk ve Ayhan eski takım arkadaşı. Tamamen onla ilgili bir samimiyet.

- Serdar Aziz önemli bir hata yaptı. Hata futbolda var ama genel olarak iyi performans ortaya koydu. Trabzonspor maçında iyi oynadık. Başakşehir maçında da iki ortaları var ikisi de gol oldu. Fenerbahçe maçında iy oynamadık. Fenerbahçe çok önemli bir takımı yendi, sevinmeleri gayet normal. O gün geldiğinde Fenerbahçe'yi yeneceğiz. Taraftar, her zamanki Sneijder'i bekliyor. Sneijder skoru değiştirecek isimlerin başında geliyor. Doğan olarak bir beklenti var. 

- Sigthorsson, ameliyat geçirdi fakat sonrasın ağrıları bitmedi. 10 gün içerisinde forma giyecek duruma gelir. Sene sonuna kadar kiralık anlaşmamız var. Yolların ayrılma durumun şuan imkansız. 

- Sneijder'e ciddi bir teklif gelirse; futbolcuyla konuşuruz, teklife bakarız, ona göre karar veririz. Riekerink bizim hocamızdır. Bursaspor maçında sonuç ne olursa olsun devam edeceğiz. Bundan sonra maçları kazanmak zorundayız.

- Fatih Terim Milli Takım'ın başında. Terim'le ilgili bir şey konuşmak yakışmaz.

Yorumlar | 0
üye profil