Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'dan resmi açıklama geldi!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Riekerink'le yolların ayrıldığını resmen açıkladı!

14.02.2017 19:36

Galatasaray'da en çok merak edilen konulardan biri de yardımcı antrenör Ayhan Akman'ın akıbetiydi.

Teknik direktör Jan Olde Riekerink'in görevine son verip Igor Tudor'u göreve getirmeyi planlayan Sarı-Kırmızılılar'da yönetim yardımcı antrenör Ayhan Akman'ı ise takımda tutacak.

'Riekerink ile yolları ayırdık'
"Yönetim Kurulu vardı. Dün açıklama yapmıştım bugün toplantı oacağına dair. Bir değerlendirme yapacağımızı söyledim. Bunu bugün tartıştık. Riekerink ile yolları ayırdık. Bunu tebliğ ettik. Telefonla görüştük. Yeni teknik direktör için çalışmalar yarın sabah başlayacak."

'Sözleşmesi olmayan kişilerle...'
"Riekerink ile Levent Nazifoğlu telefonda konuştu. Altyapıda kalır mı belli değil, tartışılacak. Çaykur Rizespor maçına yeni teknik direktörü yetiştirmek istiyoruz-Teknik direktörle ilgili çalışmalarımız yarın başlayacak. Arkadaşlarımız bu konuyla ilgileniyor. Biz çalışmayan, sözleşmesi olmayan kişilerle anlaşılması yönünde talimat verdim"

'Altyapı'da kalıp kalmayacağı belli değil'
"Riekerink'in sözleşmesiyle ilgili yarın açıklama yapacağız. Kendisyle Levent Nazifoğlu konuştu. Ben yarın konuşacağım. Kendisinin altyapıda kalıp kalmayacağı belli değil. Bizim ilgilendiğimiz konu sadece Riekerink'in devam edip etmeme konusu üzerindeydi. En çabuk sürede belirleyeceğiz.

Yorumlar | 0
üye profil