Galatasaray'dan Kompany atağı!

Galatasaray'dan Kompany atağı!
Yayınlanma Tarihi: 27.03.2017 11:10 | Değiştirme Tarihi: 27.03.2017 11:10

Galatasaray yönetimiyle bir araya gelen Hırvat hoca Igor Tudor, Manchester City'nin satmayı planladığı Belçikalı yıldız Kompany'nin kendilerine güç katacağını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, verilen milli arada vaktinin büyük kısmını, yeni sezonda oluşturacağı kadroya harcıyor. Hırvat teknik adam, takımın zayıf halkası olan savunma bölgesi için büyük bir araştırmaya girdi. Tudor, Valencia'da kiralık olarak oynayan Manchester City'li stoper Mangala'dan sonra yine aynı kulüpte satılması gündemde olan Vincent Kompany için de oldukça istekli ve bunu da yapılan görüşmede yönetime iletti.

Tamamen iyileşti

Kompany'nin 1.93'lük boyuyla takıma hava toplarında büyük katkı sağlayacağını düşünen Tudor, yönetime “Bizim için ilaç olur. Savunmaya güç katacak” ifadesini kullandı. İngilizlerin satmayı düşündüğü Belçikalı stoper, bu sezon yaşadığı sakatlıkların ardından 3 hafta önce tam anlamıyla iyileşti. Düşük bir bonservis bedeli önermeyi düşünen G.Saray yönetiminin önümüzdeki günlerde City'nin kapısını çalması bekleniyor. (Amk)