Galatasaray'dan Gedson Fernandes'in sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması

Galatasaray'ın Benfica'dan kadrosuna kattığı orta saha oyuncusu Gedson Fernandes'in koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Ambulans uçakla Türkiye'ye getirilen Gedson Fernandes'in sağlık durumuyla ilgili, Galatasaray'dan son dakika açıklama geldi. Galatasaray, genç oyuncuya yapılan 2 PCR testinin de negatif sonuçlandığını, akciğer ve kan testlerinin de normal olduğunu duyurdu. 

Yayınlanma Tarihi: 02.02.2021 15:00
Değiştirme Tarihi: 02.02.2021 15:00
Galatasaray'dan Gedson Fernandes'in sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması

Galatasaray'ın kiralık olarak Benfica'dan transfer ettiği 22 yaşındaki Portekizli orta saha oyuncusu Gedson Fernandes'in koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. 

Londra'dan ambulans uçakla Atatük Havalimanı'na getirilen Portekizli yıldız, Galatasaray'ın sponsor hastanesine gitti. Burada yapılan 2 koronavirüs testi de negatif çıkan Gedson Fernandes'in durumuyla ilgili Galatasaray'dan açıklama geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA

21 Ocak 2021 tarihinde Covid 19 teşhisiyle tedavisi ve karantina süreci başlayan oyuncumuz Gedson Fernandes dün ambulans uçakla İstanbul’a getirilmiştir. Oyuncumuz havaalanından tedbir amaçlı sponsor hastanemiz Medical Park Bahçelievler’e götürülmüştür.

Hastanede geçen süre içerisinde alınan iki PCR testi de negatif sonuçlanan oyuncumuzun akciğer tomografisi ile kan testleri de normal olarak değerlendirilmiştir.  Öğle saatlerinde taburcu edilen oyuncumuzun sağlık durumu ile ilgili bir sorun tespit edilmemiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü