Galatasaray'dan flaş Muslera kararı! Yerine geçecek isim...

Galatasaray'da geçirdiği sakatlık nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Muslera için yol haritası çizildi. Sezonun ilk yarısı için kaleye Fatih Öztürk takviyesi yapan Galatasaray'da Muslera iyileşene kadar kaleyi koruyacak isimler belli oldu.

Yayınlanma Tarihi: 16.08.2020 12:35
Değiştirme Tarihi: 16.08.2020 13:43
Galatasaray'dan flaş Muslera kararı! Yerine geçecek isim...

Rizespor deplasmanında ayağı 2 yerden kırılan ve ağır bir sakatlık dönemine giren başarılı kaleci Muslera için çizilen yol belli oldu. Sakatlığı düzelene kadar yerine kaleyi koruyacak isimleri belirleyen Galatasaray'da, iki yıllık imza atan 33 yaşındaki Fatih Öztürk, Sarı-kırmızılı kulüpte yıllık 4 milyon TL alacak ve Muslera iyileşene kadar kaleyi koruyan isimlerden biri olacak.

Şu an sözleşmeli 13 yabancıya sahip olan Galatasaray, orta sahaya takviyeler yapacak ve kontenjanı dolarsa Muslera'nın sözleşmesini donduracak. Sezonun ilk yarısında lisans çıkartılmayacak Uruguaylı 1 numara, Ocak ayında takıma geri dönecek.

Fatih'le sezona başlayacak Galatasaray'da Okan Kocuk ise kulübede oturacak. Sezonun ilk yarısında büyük rekabete girecek Fatih-Okan ikilisi, Muslera iyileşene kadar kaleyi koruyacak.

(Sabah)

Etiketler: galatasaray - muslera - karar