Galatasaray'dan Chicharito bombası! Yıllık 3 milyon Euro...

Galatasaray'dan Chicharito hamlesi... Forvet transferinde rotayı West Ham’ın forveti Chicharito’ya çeviren Sarı-Kırmızılılar, oyuncunun menacerleriyle masaya oturdu. Aslan, Meksikalı yıldız için senelik 3 milyon Euro teklif ederken, pazarlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 20.06.2019 09:09
Değiştirme Tarihi: 20.06.2019 09:09
Galatasaray'dan Chicharito bombası! Yıllık 3 milyon Euro...

Önümüzdeki sezon sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da başarılı olmak isteyen Galatasaray, forvet transferinde hareketli günler yaşıyor. Önceki gün Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu’nun ödül törenine katılan Sarı-Kırmızılılar’ın İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Transfer görüşmesini yarıda bıraktım. Meksikalılar beni şirkette bekliyor” ifadelerini kullanmıştı. Albayrak’ın görüştüğü Meksikalılar’ın, kariyerini İngiltere Premier Ligi ekiplerinden West Ham United’da oynayan Javier Hernandez yani diğer adıyla Chicharito’nun menacerleri olduğu bilgisine ulaşıldı.

Takımdan ayrılacak...

West Ham’la olan sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitecek olan ve takımdan ayrılacağı konuşulan 31 yaşındaki forvetin şartlarının masaya yatırıldığı toplantıda, sıkı bir pazarlık yapıldığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre tecrübeli forveti bonservissiz olarak kadrosuna katmak isteyen Aslan’ın, 2+1 yıllık sözleşme için senelik 3 milyon Euro teklif ettiği, Meksikalılar’ın ise kapıyı 4 milyon Euro’dan açtığı belirtildi. Tarafların görüşmelerini önümüzdeki günlerde tekrar yapacağı ve ortak noktada buluşacağı konuşuluyor.

(Fanatik)