Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray'dan açıklama: Lucas Leiva ile ilgileniyoruz

Galatasaray'dan açıklama: Lucas Leiva ile ilgileniyoruz

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, sarı-kırmızılı camiaya transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

21.07.2016 15:57

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, sarı-kırmızılı camiaya transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, sarı-kırmızılı kulübün transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

"RIEKERINK'E KEFİLİM"
Hollandalı Jan Olde Riekerink ile ilgili görüşlerini açıklayan Levent Nazifoğlu, "Türk futbolu için en önemli eksiklerden biri taktik çalışmalar. Jan Olde Riekerink futbolu çok iyi biliyor. Hocamız, Galatasaray'daki değişimi taraftarlara yansıtacaktır. Taraftarlardan ricam Riekerink'ten şüpheleri olmasın. Ben ona inanıyorum ve kefilim." görüşünü belirtti.

BRUMA'YA YENİ SÖZLEŞME ÖNERİLECEK

"BRUMA, BİZİMLE KALACAK"
PSV'nin istediği Bruma hakkında konuşan Levent Nazifoğlu, "Bruma bizim çocuğumuz. Taraftar rahat olsun Bruma bizimle kalacak. Hiçbir yere gitmeyecek. PSV'den teklif geldi. Keşke herkese gelse teklif gelse, bizler otursak, toplantılar yapsak, bunların üzerine konuşsak. Bruma için gelen teklife mutlu olduk ama Bruma'yı 10 milyon Euro'lara bile vermeyeceğiz. Bruma'nın gelişimine gelince; 19 yaşındaydı, şimdi 21 yaşında. Yaşının verdiği olgunlukla bu duruma geldi. La Liga'da oynadığı takım bizden daha iyi değil. Gelişiminin La Liga ile ilgisi yok. Bruma dünyada bu kabiliyet ve bu sürate sahip 5 futbolcudan biri..." dedi.

"ORTA SAHA VE FORVETE TAKVİYELER OLACAK"
Transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Levent Nazifoğlu, "Baya bir oyuncu kaybettik, yerlerine isimler alacağız. Hem orta sahaya hem de forvete takviyeler yapacağız. Olaylar biraz gecikmesine neden oldu" ifadelerini kullandı.

GALATASARAY İÇİN GİOVİNCO İDDİASI

"DZEMALI O ZAMAN PARAYI GETİRECEK, GİDECEK"
Blerim Dzemaili'nin ayrılmak isteğine cevap veren sarı-kırmızılı yönetici, "Yeni moda çıktı, futbolcu gitmek istiyormuş. Koşulları vardır, yerine getir git. Gitmek istiyorsa para getirecek. Dzemaili gitmek istiyorsa son yılki maaşını getirecek, gidecek. Bunu Dzemaili için değil genel olarak söylüyorum. şeklinde konuştu.

"HERHALDE 3 OYUNCU ALACAĞIZ"
Alacakları oyuncu sayısı sorulması üzerine açıklama yapan Nazifoğlu, "Çok fazla oyuncuyla görüşüyoruz. Teknik heyetle de konuşuyoruz. Herhalde 3 civarında oyuncu alacağız" dedi.

"SNEIJDER VE MUSLERA GİTMEYECEK"
Wesley Sneijder ve Fernando Muslera'nın ayrılmayacağının altını çizen Nazifoğlu, "Sneijder, bize kalacağını ve çok mutlu olduğunu söyledi. Kampta da yeni transfer gibi çalışıyor. Muslera ile böyle bir konu gündeme bile gelmedi. Zaten teklif gelse herkesin hem fikir olacağı bir teklif gelmez satmayı düşünmüyoruz" açıklamasını yaptı.

BARCELONA CEPHESİ ARDA'NIN GELECEĞİNİ AÇIKLADI!

"LUCAS LEIVA İLE İLGİLENİYORUZ"
Liverpool'da oynayan orta saha oyuncusu Lucas Leiva'yı istediklerini doğrulayan sarı-kırmızılı yönetici, "Lucas Leiva ilgilendiğimiz futbolculardan biri. Başka oyuncular da var. Onlardan birisini alacağız" diye konuştu.

"MANCHESTER CITY, DENAYER'İ BIRAKIRSA BİZE GELİR"
Levent Nazifoğlu geçen sezon Manchester City'den kiraladıkları Jason Denayer için ise "Denayer'i almak elimizde değil, kulübü var. Manchester City, bırakırsa bize gelmek isteyecektir. Ne biz ne de Riekerink buna hayır der" sözleriyle açıklamalarına son verdi.

"TAKIMDAN GİDECEKLERİ BELİRLEDİK"
Galatasaray'dan gidecekleri belli olduğunu söyleyen Nazifoğlu "Jan Olde Riekerink, bize raporunu verdi. Dursun ve Mehmet Özbek'le Riekerink'in raporunu görüştük. Gidecekleri belirledik ve Danimarka'ya götürmeyeceğiz" diyerek net cümleler kullandı. (Sporx)

Yorumlar | 0
üye profil