Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray'da sıcak saatler...

Galatasaray'da sıcak saatler...

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Feghouli, sarı-kırmızılı takım için restini çekti. Yıldız oyuncu, 'Paramı verin gideyim' diye kulübünden talepte bulundu...

07.07.2017 09:12

West Ham, Feghouli için Galatasaray’ın 5 milyon Euro’luk teklifini kabul etti. Ancak yıldız oyuncu West Ham’ın kendisine borçlu olduğu imza parasını sarı kırmızılılardan istedi. Eğer sorun çözülürse 27 yaşındaki oyuncu Cim Bom’a imza atacak.

Sinan Gümüş'ün Benfica’ya gitmek istemesi üzerine Sofiane Feghouli’ye talip olan Galatasaray, kulübü West Ham United ile büyük ölçüde anlaştı. İngilizler, geçen sezon Valencia’dan bedelsiz aldıkları Cezayirli orta saha oyuncusu için sarı kırmızılılardan gelen 5 milyon Euro’luk teklife ‘tamam’ dedi.

Ancak Feghouli’nin West Ham’la sözleşmesindeki bir madde, bu transferin önüne taş koydu. Söz konusu anlaşmaya göre İngiliz ekibi, 4.5 milyon Euro’luk imza parasını üç yıla yaydı ve her sezon başında 1.5 milyon Euro vermeyi taahhüt etti.

'Paramı verin gideyim'
İngiliz ekibinde 1 sezonu geride bırakan Feghouli, West Ham’dan alacağı 3 milyon Euro’luk imza parasını isteyerek “Paramı verin gideyim” dedi. West Ham bu teklifi reddederken Cezayirli yıldız ile menajeri sürpriz bir çıkış yapıp “O zaman bu imza parasını Galatasaray ödesin” talebinde bulundu.

Oyuncunun transferi halinde bonservis bedeli ödeyecek olan Galatasaray ise menajer ile görüşmelere başladı. Feghouli’ye yıllık 2.5 milyon Euro teklif eden sarı kırmızılı ekip, Cezayirli oyuncunun bu talebine çözüm bulursa transfer olumlu sonuçlanacak. (Hürriyet)

Yorumlar | 0
üye profil