Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray'da sıcak gelişme!

Galatasaray'da sıcak gelişme!

Transfer çalışmalarının devam ettiği Galatasaray'da iki ayrılık birden...

09.07.2017 16:25

Galatasaray, Semih Kaya'nın transferi konusunda Sparta Prag'la anlaşmaya vardı. Hazırlık maçında süre alamayan Luis Cavanda ise Tudor tarafından İstanbul'a gönderildi...

Semih Kaya Sparta Prag'da...
Galatasaray başarılı savunmacısı Semih Kaya'nın Spart Prag'a transferi konusunda Çekya ekibiyle her konuda anlaşmaya vardı.

Sparta Prag'ın yeni teknik direktörü Stramaccioni'nin Semih'i istediğini açıklaması sonrası, menajerler arasında görüşmeler sıklaşmış, menajer Güde Fazıl Özdemir, Sparta Prag kulübünde büyük bir yetkiye sahip olan menajer Pavel Zitka ile temasa geçerek kendisini İstanbul'a davet etmişti.

Taraflar arasında gerçekleştirilen görüşme sonrası, Semih Kaya'nın transferi için 2 milyon euro artı bonuslar karşılığında anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Sarı kırmızılı kulübün Semih Kaya'nın transferiyle ilgili resmi açıklamayı önümüzdeki hafta başında yapması bekleniyor.

Cavanda kamptan gönderildi!
Galatasaray'ın dün akşam oynadığı Diosgyor maçında süre almayan Luis Cavanda, teknik direktör Igor Tudor'la gerilim yaşamıştı. Bugün ise Belçikalı futbolcu hakkında karar çıktı. Cavanda, kampın bitmesi beklenmeden kadro dışı bırakılıp İstanbul'a gönderildi.

Galatasaray'da gönderilecekler listesinde olmasına karşın takımla birlikte Slovakya'daki kampta yer alan Luis Cavanda'nın bileti kesildi.

Sarı-Kırmızılıların dün akşam oynadığı Diosgyor maçında Tudor tarafından şans verilmeyen ve hocasıyla tartışan Cavanda, kampın bitmesi beklenmeden kadro dışı bırakıldı ve İstanbul'a gönderildi.

26 yaşındaki futbolcu bundan böyle A Takım kadrosunda yer almayacak. Belçikalı futbolcuya ve menajerine, kendisine kulüp bulması için haber gönderilecek.

Geçen sezon takım otobüsüne almamıştı!
Geçen sezon İstanbul'da oynanan Gençlerbirliği maçı öncesi Tudor tarafından 18 kişilik kadroya alınmayan Cavanda, takım otobüsüne binmek istemiş, ancak Tudor kendisine ''İsman kadroda yer almıyor'' diyerek kendisini takım otobüsüne almamıştı.

Galatasaray'dan açıklama!
Galatasaray Futbol Takımı profesyonel oyuncularından Luis Cavanda'nın; takımımızın Slovakya kampındaki disiplinsiz davranışları ve düzene uyumsuzluğu nedeniyle, teknik heyet kararıyla kamptan erken ayrılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Yorumlar | 0
üye profil