Galatasaray'da Selçuk İnan krizi sürüyor!

Galatasaray'da Selçuk İnan krizi sürüyor!

Galatasaray'da yaşanan Riekerink-Selçuk İnan krizi bitti derken sabahki idmanda beklenmedik bir durum yaşandı.

Galatasaray'da Tolga Ciğerci ve Nigel De Jong transferi ile birlikte Selçuk İnan'ın gözden çıkarıldığı yönünde bazı değerlendirmeler yapılmaya başlamıştı. Riekerink ve Selçuk arasında Kayseri'de de oyundan alınma krizi başlayınca yönetim duruma el koymuş, ikili arasındaki buzları eritmişti. Ancak bu sabah yapılan idmanda krizin bitmediği gözlendi.

Riekerink-Selçuk İnan krizi nasıl başladı?
Teknik direktör Riekerink, Kayserispor deplasmanında 1-1 biten ilk yarı sonrası Selçuk İnan’ı oyundan almıştı. Bu durum Galatasaray'da pek de alışılmış bir durum değildi. Sarı-kırmızılı ekipte 6. sezonunu geçiren Selçuk inan ilk kez ilk yarı sonunda sahadan alınmıştı. Çok belli etmese de durumu içerleyen Selçuk İnan ile bu günden sonra Riekerink'in arası açıldı. Kaybedilen 2 puanın ardından alevlenen krizde yönetim devreye girmiş ve ikilinin görüşmesi sağlanmıştı.

Hollandalı teknik adam yapılan görüşmede Selçuk’a, “Seni oyundan alma nedenim taktiksel. Kişisel bir problemimiz yok” dedi. Futbolun patronu Levent Nazifoğlu da medya önünde Selçuk İnan’ı onore edici ifadeleder kullanınca, kaptanın keyfinin yerine geldiği yorumları yapıldı.

Kriz devam ediyor!
Galatasaray'da krizin son bulduğu yönünde değerlendirmeler yapılırken bu sabah idmanda Selçuk İnan'ın verdiği görüntü krizin bitmediğini ortaya çıkardı. Sadece 15 dakikası basına açık olan antrenmanın ilk bölümünde yapılan çalışmada Selçuk İnan, mesaj verir gibiydi!

Antrenmanlarda yapılan 5’e 2 çalışmalarında takımın tecrübelileriyle aynı grupta yer alıp, onlarla çalışan Selçuk İnan, bu kez adres gençlerin bulunduğu grupta yer aldı. Selçuk İnan'ın bu davranışı ‘hala tavırlı’ şeklinde yorumlandı.

Görüntülenme : 2516 Güncelleme Tarihi: 15/09/2016 16:20:56
Yayınlanma Tarihi: 15/09/2016 15:21:26

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin