Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray'da Selçuk İnan depremi!

Galatasaray'da Selçuk İnan depremi!

Beşiktaş ve Karabük maçlarında tecrübeli futbolcunun, takımı yavaşlattığını ifade eden taraftarlar, yedek kalması için kampanya başlattı

25.08.2016 08:36

Galatasaray'ın son yıllarda elde ettiği başarılarda büyük payı olan Selçuk İnan, istenmeyen adam ilan edildi. Tecrübeli futbolcunun, Beşiktaş ve Karabük maçlarındaki performansından memnun kalmayan ve geçen sezonki düşüşünün sürdüğünü ifade eden taraftarlar, Selçuk'un yedek kalması için sosyal medyada adeta isyan bayrağını çektiler. Galatasaray ile 4 Süper Lig, 4 Süper Kupa ve 3 Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşayan ancak son dönemde beklentileri karşılayamayan Selçuk'un takımı yavaşlattığını, mücadele etmediğini söyleyen taraftarlar, artık vadesinin dolduğunu belirterek Çin'e Burak'ın yanına gitmesi için tavsiyede bile bulundular. İşte o mesajlardan bazıları: GİDERSE ŞAMPİYONUZ!* Selçuk İnan'ın ne yazık ki artık vadesi dolmuştur.

yellowred720p* Takımın en büyük sorunu Sneijder ve Selçuk İnan bence. Sahada hiçbir şey yapmıyorlar takımı resmen 9 kişi oynatıyorlar.
BatuAyyildiz* Selçuk İnan kesildiği an şampiyonuz.
titulaa* Riekerink'i sahipsiz Linnes'e bağırınca değil aynı tavrı Selçuk İnan'a da yaptığında iyi hoca derim.
barisertul RESMİ AÇIKLAMA YAPTI* Profesyonel Futbolcumuz Selçuk İnan, Teknik Direktörümüz Jan Olde Riekerink'in İsteği Doğrultusunda Kadro Dışı Bırakılmıştır. @ rdvnpskn (Fotomaç) 

Yorumlar | 0
üye profil