Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'da Selçuk İnan'dan flaş Türk Lirası kararı!

Döviz kurlarının artışı Galatasaray'da ödeme sıkıntısı yaratırken kaptan Selçuk İnan yönetimden gelen Türk Lirası teklifine hiç düşünmeden olumlu yanıt verdi.

08.12.2016 13:18

Türkiye'yi döviz üzerinden zora düşürmeye çalışan ve dünyayı parmaklarında oynatan üst aklın planlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bozmuştu. Erdoğan'ın TL'nin değerini öne çıkardığı konuşmaların ardından dolar ve euro'su olanlar döviz bürolarına akın edip paralarını TL'ye çevirmeye başlamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına Galatasaray da uymak için kolları sıvadı. Yönetim ilk olarak futbol takımı kaptanı Selçuk İnan'la masaya oturdu.

"Hiç sorun değil"
Selçuk İnan'ın sarı-kırmızılı idarecilere "Hiç sorun değil. Paramı TL üzerinden alırım" demesi herkesi sevindirdi. Kaptanın bu fedakarlığının takımın geri kalanına da olumlu yansıması bekleniyor. Yabancı futbolcuların durumu ise belirsiz. Ancak teklif her isme götürülecek. Wesley Sneijder'in "Evet" demesi halinde tüm takımın onu takip etmesi büyük ihtimal olarak görülüyor.

Riekerink'ten de olumlu cevap
Cimbom'da yönetim, sezon başı 900 bin Euro'ya anlaştığı teknik direktör Jan Olde Riekerink'in maaşını da TL üzerinden ödemek istiyor. Bu fikir, Hollandalı teknik adam ile paylaşıldı. Riekerink de bu teklife sıcak yaklaştı.

Yorumlar | 0
üye profil