Galatasaray'da operasyon...

Galatasaray'da operasyon...
Yayınlanma Tarihi: 01.01.2018 13:04 | Değiştirme Tarihi: 01.01.2018 13:04

Fatih Terim'in takımın başına gelmesinin ardından Galatsaray'da değişim başladı. Şimdi yabancı sayısının düşürülmesi için operasyon başlatılıyor...

Sarı-Kırmızılılar, ara transfer öncesi hem maaş bütçesinde yer açmak hem de yabancı sayısını azaltmak için operasyon başlatıyor. Gözden çıkarılan isimler; Latovlevici, Carrasso, Donk, Linnes ve De Jong...

Galatasaray için temizlik vakti geldi. Ara transferde kadrosunu en az 4 oyuncuyla takviye etmeyi planlayan Sarı-Kırmızılılar, hem maaş bütçesinde yer açmak hem de yabancı sayısını azaltabilmek için operasyon yapacak.

Teknik direktör Fatih Terim’in sunduğu liste doğrultusunda bazı yabancılarla yolları ayıracak olan Galatasaray Yönetimi, ilk olarak sol bek Latovlevici ile masaya oturacak. Fransız kaleci Carrasso, Hollandalı ön libero Donk, beklerde görev yapan Linnes, gözden çıkarılan oyunculardan bazıları.

Fernando sakatlanınca...

Fernando’nun sakatlığı nedeniyle ön libero pozisyonu için yeniden gündeme gelen ve sezon başından beri kadro dışı olan De Jong’un da gönderilmesi için bir çalışma söz konusu. Yıllık ücreti 2.5 milyon Euro olan Hollandalı futbolcuya gelecek teklifler bekleniyor. Buna karşın De Jong için acele edilmeyecek. Tecrübeli futbolcuyu bir kez de Fatih Terim’in Antalya kampında görmek istediği öğrenildi.