Galatasaray'da Muslera müjdesi! Çalışmalara başladı...

Galatasaray'da Muslera'nın yeniden çalışmalara başlaması yönetimi sevindirdi. Sakatlığı ve annesinin vefatı nedeniyle Uruguay'da olan başarılı kaleci İstanbul'a döndü ve çalışmalara başladı.

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2020 15:31
Değiştirme Tarihi: 29.11.2020 15:31
Galatasaray'da Muslera müjdesi! Çalışmalara başladı...

Galatasaray Futbol A Takımı İdari Menajer Yardımcısı Mert Çetin, Instagram'dan yaptığı paylaşımla Muslera'nın Florya'da çalışmalara başladığını duyurdu.

Galatasaray da yaptığı Muslera paylaşımında; "Fernando Muslera, kaleci antrenörümüz eşliğinde kendisi için hazırlanan program dâhilinde sahada adaptasyon çalışmalarına başladı." ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın bugünkü idmanından detaylar ise şu şekilde:

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig'in 11. haftasında Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı

Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenmanda dün akşam oynanan lig maçında tam süre alan oyuncular yenilenme çalışması yaptı.

Diğer oyuncular ise Jupp Derwall Antrenman Sahası'ndaki antrenmana ısınma hareketleri ile başladı.

Daha sonra pas oyunu oynandı.

Antrenmanın ana bölümünde sınırlı alanda dayanıklılığa yönelik çift kale oyun oynandı.

Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Marcelo Saracchi ve Radamel Falcao, tedavilerinin ardından kendileri için hazırlanan özel program dâhilinde çalıştı.

Fernando Muslera, kaleci antrenörümüz eşliğinde kendisi için hazırlanan program dâhilinde sahada adaptasyon çalışmalarına başladı.

Galatasaray Futbol Takımı, Hatayspor maçının hazırlıklarını Salı günü saat 11.30'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla sürdürecek.