Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'da Muslera krizi!

Galatasaray'ın deneyimli kalecisi Muslera, sezon başından beri kaleci antrenörüne gösterdiği tepkiyi Vodafone Arena'da da sürdürdü...

25.09.2016 10:04

Galatasaray tarihindeki gelmiş geçmiş en iyi kalecilerinden biri olarak gösterilen Fernando Muslera'nın sezon başından bu yana sürdürdüğü tavır, Vodafone Arena'daki derbide de devam etti.

Kaleci antrenörü Claudio Taffarel'le yolların ayrılmasının ardından göreve getirilen Hollandalı Frans Hoek'le ısınmamakta direnen Muslera, Beşiktaş derbisinde olayı farklı bir boyuta taşıdı.

Uzun süredir Galatasaray teknik kadrosunda yer alan Fadıl Koşutan ile çalışmayı tercih eden ve Hoek'e sırt çeviren Uruguaylı kaleci bu kez bambaşka bir tavır takındı.

Cenk'le ısındı...
Muslera ısınmak için sahaya çıktıklarında iki kaleci antrenörü ile de çalışmamayı tercih etti. Yedek kaleci Cenk Gönen ile ısınma idmanları yapan Muslera bu konudaki net tavrını da bir kez daha sergilemiş oldu.

Muslera, ısınma idmanı bitmek üzereyken kısa bir süre Frans Hoek ile çalıştı. Krizin, Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Riekerink tarafından nasıl aşıcağı henüz bilinmiyor.

Yorumlar | 0
üye profil