Galatasaray'da Hoek krizi büyüyor

Galatasaray'da Hoek krizi büyüyor

Galatasaray’da kaleci Muslera, kaleci çalıştırıcısı Hoek ile antrenman yapmayı reddedince bu kez ikili arasında gerginlik teknik adam Riekerink’e kadar yansıdı.

Dün geçekleştirilen Kayserispor maçı öncesinde son hazırlıkları için bir antrenman yapan Galatasaray'ın yeni kaleci antrenörü Frans Hoek ile çalışmak istemeyen Fernando Muslera arasındaki gerginlik sürüyor. Muslera dün yapılan antrenmanda Hoek ile çalışmayarak diğer antrenörü Fadıl Koşutan ile maça hazırlanırken Hoek diğer kaleci Cenk ile çalıştı. Cenk ile bir süre çalışan Hoek takımın ısınmasını beklemeyen teknik antrenör Riekerink ile gergin bir konuşma yaptıktan sonra soyunma odasının yolunu tuttu.

Kayserispor ile dün karşı karşıya gelen Galatasaray’ın maç öncesi antrenmanında kaleci Fernando Muslera ile Galatasaray’ın yeni kaleci antrenörü Frans Hoek arasında yeni bir yaşanan gerginlik daha yaşandı.

Galatasaray,  kaleci ve kaleci çalıştırıcısı arasında yaşanan bu gerginlik yeni bir aşamaya gelmiş gözüküyor.

Fernando Muslera, Tafarel’in yerine getirilen Hoek ile çalışmayı reddettiği ve aralarındaki uyuşmazlığının giderek bir gerginliğe dönüşüp en sonunda Muslera’nın Hoek ile çalışmayı bıraktığı gerginlik sonunda takımın teknik patronu Riekerink’e kadar uzandı.

Galatasaray'ın yeni kaleci antrenörü Frans Hoek ile çalışmak istemeyen Fernando Muslera, diğer kaleci antrenörü Fadıl Koşutan ile çalıştı.

Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera’nın çalışmak istmediği yeni kaleci antrenörü Frans Hoek, yine  Muslera’yı çalıştıramadı.

Galatasaray'ın başarılı kalecisi Muslera’nın  çalışmayı reddettiği Galatasaray’ın yeni kaleci antrenörü Hoek, uzun  zamandır çalıştırmayı başaramadığı Uruguaylı file bekçisini yine çalıştıramadı. Kayserispor maçı öncesinde Muslera diğer kaleci antrenörü Fadıl Koşutan ile çalıştı.

Hoek ise antrenmanda yedek kaleci Cenk ile çalıştı.

Kayserispor maçı öncesinde yapılan antrenmanın bitmesini beklemeyen Hoek’in  Riekerink ile gergin bir konuşma yaptığı gözlendi. Hoenk bu konuşmanın ardından soyunma odasının yolunu tuttu.

Görüntülenme : 3426 Güncelleme Tarihi: 11/09/2016 13:37:37
Yayınlanma Tarihi: 11/09/2016 12:53:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin