Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray'da futbolculara verilen cezalar siliniyor

Galatasaray'da futbolculara verilen cezalar siliniyor

Sarı-Kırmızılı oyunculara astronomik para cezaları kesen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Beşiktaş karşısında kazanılan Süper Kupa’nın ardından yelkenleri suya indirdi, cezalar yavaş yavaş siliniyor.

16.08.2016 11:20

Geçen sezon görülen kartlardan dolayı disiplin talimatları gerekçe gösterilerek astronomik cezalarla karşı karşıya bırakılan Galatasaraylı futbolculara indirim yolda. Başkan Dursun Özbek’in Beşiktaş’la oynanan kupa finalinden önce kampa giderek, “Siz bu kupayı alın, söz veriyorum ne gerekiyorsa yapacağım” dediği öğrenildi.

Penaltılarla zafere giden Cim Bom müzesine bir kupa daha ekleyince sözünü tuttuğu öğrenilen Özbek’in, yelkenleri tamamen suya indirdiği belirtiliyor. Buna göre astronomik cezalarda yüksek oranda indirime gidileceği ifade edildi. Bu haber, başta Wesley Sneijder ve Selçuk İnan olmak üzere futbolcuları büyük ölçüde rahatlattı.

Hepsi şikayet edecekti
Hiçbir oyuncunun bu paraları ödeme niyeti olmadığı gibi, yönetimin büyük bir karşı dava süreciyle karşılaşma ihtimali belirmişti. Süper Kupa zaferiyle konu tatlıya bağlandı. Cezalarla ilgili son faturanın ise önümüzdeki günlerde ilgili oyunculara iletileceği açıklandı.

Yorumlar | 0
üye profil