Galatasaray'da flaş gelişme! Falcao'ya takip çıktı...

Galatasaray'da istenileni bir türlü veremeyen Radamel Falcao, hem düşük performansı hem de yüksek maaşı sebebiyle takımdan ayrılacak isimler arasında yer alıyor. 5 haftada 4 gol atsa da eleştirilerin odağında olan Radamel Falcao'ya talip çıktı. 

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 10:00
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 10:00
Galatasaray'da flaş gelişme! Falcao'ya takip çıktı...

Galatasaray'a geldiği günden bu yana eleştirilerin odağında olan Radamel Falcao, sarı-kırmızılı takıma veda edebilir. Sarı-Kırmızılı yönetimin de maaşından dolayı elden çıkarmak istediği Kolombiyalı yıldıza Arabistan’dan talip çıktı.

Al Ittihad’ın Sportif Direktörü Ali Diab, bir radyoya yaptığı açıklamada, "Wilfried Bony’nin durumu şu anda karmaşık. En az onun kadar uzun üst düzey bir santrfor almak istiyoruz. Radamel Falcao, o isimlerden biri olabilir ama olmayabilir de" dedi.

MENAJERİ TÜRKİYE’YE GELDİ

Kolombiya ve Arap basınına yansıyan haberlere göre ise Suudi ekibi, Falcao için G.Saray’la pazarlıklara başlayacak. Ancak Falcao’yu bir tek Al Ittihad istemiyor. Beckham’ın sahibi olduğu Inter Miami de El-Tigre’nin peşinde. Öte yandan Falcao’nun, Venezuellalı menajer ve işadamı Norman Capuozzo’yu Türkiye’de ağırlaması da transfer söylentilerini güçlendirdi. Norman Capuozzo’nun Alanya maçını izlemesi Falcao’nun Türkiye’den ayrılma planlarıyla ilgili bir gelişme olarak yorumlandı.

(Akşam)