Galatasaray'da fazla forma şansı bulamayan Şener Özbayraklı'ya Süper Lig'den sürpriz talip

Fenerbahçe'den bedelsiz şekilde ayrılıp Galatasaray'a imza atan Şener Özbayraklı, uzun süredir formaya hasret. 30 yaşındaki sağ beke, Süper Lig'den sürpriz bir teklifin geldiği öne sürüldü. İşte Şener Özbayraklı ile ilgili transfer iddiasına ilişkin ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 08.12.2020 13:17
Değiştirme Tarihi: 08.12.2020 13:17
Galatasaray'da fazla forma şansı bulamayan Şener Özbayraklı'ya Süper Lig'den sürpriz talip

Son maçlarda kritik galibiyetlere imza atan Galatasaray, ocak ayındaki ara transfer döneminde de takıma takviyeler yapmayı planlıyor. Tecrübeli teknik direktör Terim'in yönetime verdiği transfer listesinin yanı sıra kadroda şans bulamayan ve takımdan ayrılmasına onay verdiği isimlerde ortaya çıktı.

GÖZTEPE YÖNÜNÜ İSTANBUL'A ÇEVİRDİ

Süper Lig'de son haftaların dikkat çeken takımlarından Göztepe, Galatasaray'ın iki sağ beki Linnes ve Şener Özbayraklı'yı transfer listesine aldı.

Galatasaray ile olan sözleşmeleri sezon sonu sona erecek olan Linnes ve Şener için ara transfer dönemi öncesi bir teklif yapacak olan Göztepe, iki yıldızdan birini kadroya dahil etmek istiyor.

Linnes ve Şener için nabız yoklayan yönetim net bir cevap alamazken transferle bizzat ilgilenme kararı alan Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, yakın dostu olan G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim ile görüşerek kolaylık isteyecek.

Kaynak: Yeni Asır