Galatasaray'da Fatih Terim'den Emre Akbaba kararı!

Fenerbahçe, Rangers ve Kasımpaşa ile oynadığı maçlarda sadece 1 gol atarak taraftarını hayal kırıklığına uğratan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, gol problemine Emre Akbaba ile çare bulmak istiyor. Sakatlığı nedeniyle geçen sezondan beri forma giyemeyen 28 yaşındaki oyuncu bu ayın sonuna kadar yüzde yüz hazır olacak.

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 09:24
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 09:24
Galatasaray'da Fatih Terim'den Emre Akbaba kararı!

Önceki gün yönetimle birlikte acil toplantı yapan teknik direktör Terim, transferde beklentileri karşılanmayınca skor sorununu Emre Akbaba ile çözmeye karar verdi.

Yardımcıları ile durum değerlendirmesinde bulunan İmparator, "Çift forvetle oynamayacağız. Emre Akbaba'yı hazırlayalım'' talimatını verdi. Taylan ve Belhanda'nın önüne merkezde yer alacak Emre, ikinci forvet rolünü üstlenecek, adaşı Emre Kılınç kanada geçecek. Milli arada takımla çalışmalara başlaması beklenen Emre Akbaba'nın ekim ayı sonuna kadar fizik olarak yüzde yüz hazır hale gelmesi planlanıyor.

ETEBO VE TAYLAN'DA SORUN

Kasımpaşa maçında sakatlanan Oghenekaro Etebo ve Taylan Antalyalı'nın durumları belli oldu. Yapılan açıklamada Nijeryalı oyuncunun sağ adductor (kasık) adalesinde hafif düzeyde, Taylan'ın ise sol adductor (kasık) adalesinde orta düzeyde zorlanma tespit edildiği belirtildi. (Sabah)