Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'da Bruma gelişmesi! 140 milyon...

Galatasaray, son dönemlerde takımın taşıyıcısı konumuna gelen Bruma için son derece önemli bir karar almaya hazırlanıyor.

07.11.2016 21:40

Sarı kırmızılılar, 1.5 senelik sözleşmesi kalan ve Avrupa devlerinden teklifler alan 22 yaşındaki futbolcu için harekete geçmeye hazırlanıyor. İşte detaylar...

Galatasaray, genç yıldızı ile uzun soluklu bir kontrat yapmaya hazırlanırken Bruma'nın yıllık 1.2 milyon Euro'yu bulan maaşı da 2 milyon barajını geçecek.

Galatasaray yönetimi, taraftarların ve takımın göz bebeği haline gelen Bruma'nın sözleşmesini uzatmak için kolları sıvadı. Üst üste gelen kötü sonuçların ardından harekete geçen yönetim 22 yaşındaki futbolcunun menajeri Catio Balde, milli maç arasında İstanbul'a gelerek yönetim ile masaya oturacak.

Takımın en önemli patlama gücü olmasına karşın senelik 1.2 milyon Euro kazanarak, Sabri'nin bile gerisinde kalan başarılı futbolcu, 2 milyon Euro barajını geçecek.

Maaşı neredeyse ikiye katlanacak olan Bruma ile en az 4 senelik bir sözleşme imzalanması bekleniyor. Sözleşmesine “40 milyon Euro'ya serbest kalır” maddesi eklenecek ve genç futbolcunun da önü açılacak.

Galatasaray’da gösterdiği üstün performansla, idolü olan vatandaşı Cristiano Ronaldo ile birlikte Portekiz Milli Takımı' nda forma giymek isteyen Bruma yine hüsran yaşadı. Performansında büyük birivme göstermesine karşın 22 yaşındaki futbolcu, yine Portekiz'in U21 Takımı- 'na davet edildi. Ancak yıldız futbolcu artık A takıma yükselmek istiyor.

Yorumlar | 0
üye profil