Galatasaray'da beklenen transfer gerçekleşiyor!

Galatasaray'da beklenen transfer gerçekleşiyor!

Lokomotif Moskova, FIFA Uyuşmazlık Komisyonu'nun Lassana Diarra'ya kestiği 10 milyon euro'luk cezada indirime gitmeye yanaştı.

Rusların Lassana Diarra umudu bir türlü kırılamıyor... Lokomotif Moskova yönetimi FIFA Uyuşmazlık Komisyonu tarafından kesilen 10 milyon euro'luk cezada indirime gitti. Fakat Galatasaray ve Fransız oyuncunun beklediği kadar yüksek bir indirim olmadı bu. Ruslar 10 milyon euro'dan 8 milyon euro'ya inerken, Galatasaray ve Diarra 6 milyon euro'ya kadar indirim bekliyor.

Eğer Diarra konusunda indirim yapılmaz ve 8 milyon euro'da kalınırsa Fransız oyuncunun sarı- kırmızılı formayı 2 milyon euro'nun altında bir rakama giymesi anlamına gelecek ki, Diarra'da bunu kabul etmiyor. Galatasaray ile Diarra arasındaki anlaşmaya göre Lokomotif'e 6 milyon euro ödenirse, Fransız oyuncu için kasadan yılda 4.5 milyon euro'dan toplam 14 milyon euro çıkacak. Diarra yılda 2.5 milyon euro alacak. 2 milyon euro'da Lokomotif'e ödenecek.

Lokomotif'in indirim yapmamsı nedeniyle Galatasaraylı yöneticilerin Diarra'ya 2 milyon euro'yu beraber paylaşma teklifi ettiği bildirildi. Diarra ise alacağı paranın bu şekilde 2 milyon 150 bin euro'ya kadar düşeceği için mutsuz olduğu gelen bilgiler arasında.

Görüntülenme : 2809 Yayınlanma Tarihi: 25/08/2016 12:38:08

Haber Yorumları (5)

500
 • Serhat Kurna
  1 yıl önce
  Alın alın Uefa seneye tepenize binince görecem :)
 • Mevlüt Akıncı
  1 yıl önce
  Selçuk out Diarra in
 • Hakan Akkoç
  1 yıl önce
  Kesin almamız lazım süper transfer olur
 • Fırat Uçar
  1 yıl önce
  Bu kadar para verilir mi delirdiniz herhalde
 • Erdi Topal
  1 yıl önce
  Nereye alıyorsunuz nerede sizde o kadar para hahaha

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin