Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray'da Bafetimbi Gomis endişesi!

Galatasaray'da Bafetimbi Gomis endişesi!

Galatasaray'ın yıldız ismi Gomis'in yeni sezon hazırlıklarında istenilen seviyeye gelememesi keyifleri kaçırdı...

21.07.2018 14:15

Geçtiğimiz sezonun son bölümlerinde düşüş gösteren ve büyük maçlarda performansı yeterli görülmeyen Bafetimbi Gomis, kampta da istenilen seviyeye gelemedi. Yönetim de bunun üzerine golcü arayışlarına ağırlık verdi.

Galatasaray'ın geçen yıl kazandığı şampiyonlukta önemli bir rol oynayan Gomis, attığı 29 golle kral olurken aynı zamanda "lig tarihindeki en golcü yabancı" unvanını da almıştı. Ancak özellikle sezonun son bölümünde yaşadığı düşüş akıllardan çıkmadı. Üst üste kaçırdığı penaltılar haricinde oyun anlamında da pek ortalarda gözükmedi. Şampiyonlukla birlikte bunlar unutuldu ama Fransız forvet yeni sezon hazırlıklarında da beklenenin çok altında kaldı. Sarı-kırmızılı teknik heyet de bu yüzden endişeye kapıldı.

Terim en iyisini istedi
Santrfor bölgesinde elde Gomis ve Eren Derdiyok bulunuyor. Eren, takımın ilk tercihi değil. Bu sebeple ağırlıklı olarak Gomis forma giydi. Ancak performansını yükseltememesi halinde G.Saray'ı sıkıntılı günler bekleyebilir. Akşam'ın haberine göre; Fatih Terim, yönetimle görüştü ve kulübün şartları dahilinde en iyi forvetin alınmasını istedi. (Fotomaç)

Yorumlar | 0
üye profil