Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray'da 3 ihraç...

Galatasaray'da 3 ihraç...

Galatasaray'da beklenen toplantı dün gerçekleştirildi. Toplantıda alınan karar doğrultusunda 3 ismin bileti kesildi...

24.07.2016 12:44

Galatasaray’da beklenen toplantı dün gerçekleştirilirken, 3 ismin bileti kesildi. Sarı-kırmızılılarda Başkan Dursun Özbek dün Florya’ya giderek teknik direktör Jan Olde Riekerink, Sportif AŞ üyeleri Mehmet Özbek ve Levent Nazifoğlu ile görüştü.

Öğleden sonra yapılan zirvede Riekerink’in raporu doğrultusunda gidecek oyuncuların isimleri belirlendi. Buna göre Tarık Çamdal ile beraber Umut Bulut ve Olcan Adın’la yolların ayrılması kararlaştırıldı. Bu futbolcular Danimarka kamp kafilesine alınmadı.

Cim-Bom’da 3 futbolcu başka bir takıma gitmez ya da yönetimin takas için göndereceği kulübü kabul etmezlerse A2 takımı ile birlikte antrenmana çıkacak. Teknik direktör Riekerink oyunculara kararı bugün kendisi bildirecek. Gözden çıkarılan bir başka isim olan Donk konusunda ise Danimarka dönüşü kesin karar verilecek.

Galatasaray yolcu
Galatasaray günü çift antrenmanla geçirdi. Cim-Bom’da hazırlıklara sonradan katılan Selçuk, Dzemaili ve Hakan takımdan ayrı çalışırken, Serdar ile Semih’e özel program uygulandığı bildirildi. Sarı-kırmızılar 2. etap kampı için bugün Danimarka’ya gidecek. Cim-Bom buradaki tek maçını salı günü Danimarka Süper Lig ekiplerinden Aarhus ile oynayacak. TSİ 20.45’teki maç Ceres Park’ta yapılacak.

Cim-Bom, Danimarka’dan sonra İsveç’e gidecek ve Manchester United ile karşı karşıya gelecek. 30 Temmuz’da Ullevi Stadı’nda oynanacak maç, TSİ 20.30’da başlayacak.

Yorumlar | 0
üye profil