Galatasaray'da 2 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da, iki futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığı ifade edildi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, oyuncuların tedavi protokolü ve karantina süreçlerinin başlatıldığı aktarıldı. Sarı kırmızılı ekip, 21-28 temmuz tarihlerinde Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turu kapsamında Hollanda'nın PSV takımı ile mücadele edecek. 

Yayınlanma Tarihi: 16.07.2021 23:35
Değiştirme Tarihi: 16.07.2021 23:35
Galatasaray'da 2 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da yapılan PCR testleri sonucunda iki oyuncunun test sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turunda 21 ve 28 Temmuz'da Hollanda ekibi PSV ile karşılaşacak olan sarı kırmızılılarda iki futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Galatasaray Futbol takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için bugün yapılan Covid-19 PCR testleri sonuçlanmış ve iki oyuncumuzun test sonucu pozitif çıkmıştır. Oyuncularımızın tedavi protokolü ve karantina süreci başlatılmıştır." denildi.