Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray cephesinden olay yorum...

Galatasaray, 'Kadıköy' yolunda oldukça iddialı. Sarı-kırmızılılarda “Galatasaray 17 sene sonra sadece kazanmayacak, farklı kazanacak” düşüncesi hakim...

20.11.2016 14:05

Fenerbahçe deplasmanı öncesinde iddialı bir görüntü ortaya koyan Riekerink, “Bizi biz yapan değerler var. Hücum oynamak gibi... Asla defans yapma düşüncesiyle sahada olmayacağız” derken, sarı-kırmızılılar da, “Galatasaray 17 sene sonra sadece kazanmayacak, farklı kazanacak” yorumunu yaptılar.

Galatasaray’da herkes bugünkü derbide 17 senelik hasretin son bulacağına inanıyor. Sarı-kırmızılılar, Kadıköy’de bu kez kazanacaklarını, hem de fark atarak galip geleceklerini düşünüyor.

Başkan Dursun Özbek ile yöneticilerin önceki akşam gerçekleştirdiği Florya ziyaretindeki konuşmalarda son derece ilginç detaylar ortaya çıktı. Buna göre teknik direktör Jan Olde Riekerink yönetime kazanma sözü verdi. Hollandalı hoca, bundan dolayı da Kadıköy’de önlem alan değil alınan taraf olacaklarını belirterek, “Bizi biz yapan doğrular var. Hücum oynamak gibi... Asla defans yapma düşüncesi ile sahada olmayacağız. Bu maçın öneminin herkes farkında” diyerek iyi hazırlandıklarının altını çizdi.

Muslera müjdesi
Başkan Dursun Özbek ve idareciler takımla yenilen yemeğin ardından kendi aralarında sohbet ederken çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Buna göre sarı-kırmızılılar, “Galatasaray 17 sene sonra sadece kazanmayacak, farklı kazanacak. Biz değil stresli ve endişeli olan Fenerbahçe... Bunu, konuştuğumuz sarı-lacivertli yöneticiler de söylüyor. Bizim takım ise galibiyete inanmış. Gözlerinden okunuyor” yorumunu yaptılar.

Yorumlar | 0
üye profil