Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, İstifa Edeceği Yönündeki Haberleri Yalanladı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, İstifa Edeceği Yönündeki Haberleri Yalanladı

Dursun Özbek, Florya projesi kabul edilmezse bırakacağı yönündeki haberleri yalanladı, "Yokum derken 'Florya'yı imar etme projesinde yokum.' dedim." ifadelerini kullandı.

14.10.2016 14:15

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, genel kurulda Florya projesinin kabul edilmemesi durumunda istifa edeceği yönünde çıkan haberlere, "Yokum derken kulüpten yok olmayı kast etmedim. 'Florya'yı imar etme projesinde yokum' dedim. Takımın daha iyi şartlara kavuşması lazım. Söylemimin amacı buydu. Cımbızla kelime seçerseniz, farklı manalar çıkarabilirsiniz" dedi.

"YASAĞIN KALKMASI EN BÜYÜK ARZUM"

Beşiktaş ile oynadıkları derbide iki kulüp olarak iyi bir örnek verdiklerini söyleyen Başkan Özbek, "Ülkemizin en büyük ihtiyaç duyduğu konu; birlikte, beraber ve kardeşçe olmak. Spor, Türkiye ve dünyada ilgiyle izlenen bir olay. Sporda verilen mesajlar büyük kitlelere ulaşıyor. Fikret Başkan ile oturup konuşup deplasman yasağının kalkmasına karar verdik. Dostça bir maç oldu. Maç 90 dakika; fakat öncesi ve sonrasında büyük şov oluyor. İki taraftar aynı sahada maçı seyrettiğinde şov daha zevkli oluyor. Derbi yasağının tamamen kalkması en büyük arzum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil