Galatasaray başkan adayı Yiğit Şardan'dan Fatih Terim açıklaması

Galatasaray başkan adaylarından Yiğit Şardan, NTV Spor'a konuk oldu ve önemli açıklamalarda bulundu. Şardan, Fatih Terim konusunda "Ne olumlu ne olumsuz" durumda olduklarını söyledi ve buna seçimden sonra karar vereceklerini ifade etti.

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2021 13:33
Değiştirme Tarihi: 15.06.2021 13:33
Galatasaray başkan adayı Yiğit Şardan'dan Fatih Terim açıklaması

Galatasaray başkan adaylarından Yiğit Şardan, 19 Haziran'da yapılacak başkanlık seçimleri öncesi NTV Spor özel yayınına konuk oldu ve projelerinden bahsetti. Şardan 4 yıldır Sarı kırmızılı kulübün teknik direktörlüğünü yapan Fatih Terim ile ilgili devam edilip edilmeyeceği konusuna değindi ve "Bu durumun seçim malzemesi haline gelmesini istemeyiz. Mazbatayı elimize almadan 'devam' ya da 'bitti' demek doğru olmaz. Tabii ki her alternatifi de masaya yatıracağız. Sonuç olarak kiminle nasıl devam edileceğine başkan ve yönetim karar verir" dedi. 

Sportif Direktör pozisyonu ile ilgili 'Galatasaray'da Sportif Direktör görecek miyiz?' şeklinde sorulan soruya da cevap veren Şardan, "Evet" yanıtını verdi. Şardan, böylece seçilmesi halinde Galatasaray'da futbol şubesinden sorumlu bir sportif direktörün görev yapacağını da resmen açıklamış oldu.