Galatasaray Avusturya'da tam gaz çalışıyor

Yayınlanma Tarihi: 19.07.2014 21:44 | Değiştirme Tarihi: 19.07.2014 22:03

Sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya'da kamp yapan Galatasaray,sezon öncesi hazırlık kampındaki çalışmalarına bu akşam yaptığı antrenman ile devam etti.

Sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya'da kamp yapan Galatasaray,sezon öncesi hazırlık kampındaki çalışmalarına bu akşam yaptığı antrenman ile devam etti.Beşe iki'yle başlayan antrenmanın ardından oyuncular 3 gruba ayrılıp sırasıyla dar alanda çift kale maç yaptı. Maçlarda oynamayan oyuncular yan sahada top kontrolü çalışması yaparken antrenman yer egzersizleriyle sona erdi. Antrenmanda teknik direktör Prandelli'nin disiplinli tavrı ve futbolcuların çift kale maçtaki istekli halleri dikkati çekti. Galatasaray, hazırlıklarını yarın çift antrenmanla sürdürecek. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği antrenmanda futbolcular taraftarlar ile fotoğraf çektirdi.

Eray İşcan'ın doğum günü kutlandıBu arada antrenmanda kaleci Eray İşcan'ın 23. yaş günü, Brezilya usulü kutlandı. Çalışmanın ardından takım arkadaşlarının, saha kenarında çok sayıda yumurtayı ve unu Eray'ın üzerine dökmesi renkli görüntüler oluşturdu.