Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'dan resmi Ibrahimovic açıklaması!

Galatasaray’ın halen Sportif AŞ Başkanı olan Hamdi Yasaman, İsveçli golcüyle ilgili açıklamada bulundu. “Yönetimde hiç konuşmadık. transferini araştırmadık. Menajerinin gündeme getirdiği bir konu, o kadar” dedi

02.06.2015 09:02

Yeni seçilen Dursun Özbekyönetiminde yer alamayan ancak görevini henüz teslim etmeyenGalatasaray Sportif AŞ BaşkanıHamdi Yasaman önemli açıklamalarda bulundu.“Kötünün iyisiydik”
Şampiyonluğu değerlendiren Yasaman, "Ama iyi futbol oynamadık. Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında kötünün iyisi olduğumuz için şampiyon olduk" dedi. Transfer itirafında da bulunan Yasaman, "İbrahimovic yönetim toplantılarında gündemimize gelmedi. Transferi için de hiç konuşmadık. İsveçli oyuncunun menajerinin gündeme getirdiği bir konu bu" ifadelerini kullandı.

1-2 gün içinde istifa edecek
Yeni yönetimde yer almayacak olan Abdurrahim Albayrak'ın transfer çalışması yaptığını kaydeden Yasaman, "Ama listeyi yeni yönetime vereceğini söyledi. Bizden sakladı çalışmalarını. 1-2 gün içinde istifamı göndereceğim. Sportif AŞ'nin başkanı da Dursun Özbek olacak" şeklinde konuştu.Şampiyonlar Ligi'nde başarının gelmesi için de yeni yönetimin kanatlara ve savunmaya takviye yapmasının şart olduğunu sözlerine ekledi.

Yorumlar | 0
üye profil