Galatasaray'a  yeni sponsor :

Galatasaray'a yeni sponsor :

Galatasaray A Bayan Voleybol takımı, 2016-2017 sezonunda Sultanlar Ligi, Avrupa CEV Kupası ve Türkiye Kupası'nda Trendyol sponsorluğunda şampiyonluk arayacak.

Türkiye'de moda e-ticaretinde sektör lideri olan Trendyol, 2016-2017 Sultanlar Ligi'ne şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Galatasaray A Bayan Voleybol takımına sponsor oldu. Hayatın her alanında kadınların gücüne inanan ve onları destekleyen Trendyol, Galatasaray A Bayan Voleybol takımı ile bu kez filelerin tozunu atmaya hazırlanıyor. Sponsorluk kapsamında Galatasaray'ın tescilli ürünlerinin yer aldığı GS Store butiği Trendyol.com'da da açılacak.

Trendyol ile Galatasaray A Bayan Voleybol takımı arasındaki işbirliğini duyurmak adına Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da düzenlenen basın toplantısı ve sponsorluk imza töreninde konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, şunları söyledi: "Galatasaray pek çok alanda olduğu gibi voleybol branşında da Türkiye'nin öncü kulüplerinden biri. Geçmişte pek çok başarıya imza attık. Altyapımızdan milli takımlara sayısız değer kazandırdık. Bir süredir yeniden yapılanma çalışması içindeyiz. Türkiye'nin yetenekli gençleri ile dünyanın önemli yıldızlarını bünyesinde barındıran bir kadro ile geçen sezon bayanlarda CEV Kupası Finali'ne ulaştık. Bu yılki hedefimiz o kupayı ülkemize getirmek. İnanıyorum ki elimizdeki genç ve güçlü kadro, Trendyol gibi enerjik bir markanın desteğiyle bu sezon hem o kupaya ulaşacak hem de Türkiye Ligi'nde önemli başarılara imza atacak. Bu işbirliğinin Galatasaray'a ve Trendyol'a hayırlı olmasını diliyorum."

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 12/10/2016 09:15:52

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin