Galatasaray'a Taylan Antalyalı, Etebo ve Saracchi'den güzel haber

Son dakika haberine göre Galatasaray'da sakatlıkları bulunan Taylan Antalyalı, Etebo ve Saracchi'den güzel haberler geldi. Galatasaray'ın Alanyaspor ile mücadele edeceği maçta Saracchi ve Etebo'nun oynayacağı ifade edilirken, orta sahadaki performansıyla dikkatleri üzerine çekene Taylan Antalyalı'nın ise yapılacak olan sprint testinden geçmesi durumunda forma giyebileceği ifade edildi.

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 13:29
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 13:29
Galatasaray'a Taylan Antalyalı, Etebo ve Saracchi'den güzel haber

Gelen son dakika haberine göre sarı kırmızılı takımda sakatlıkları bulunan 3 futbolcudan sevindiren haberler geldi. Hafta sonu oynanacak olan Alanyaspor maçına Saracchi ve Etebo'nun yetişmesine kesin gözüyle bakılırken, bir diğer sakat futbolcu Taylan Antalyalı'nın da düz koşulara çıktığı, durumunun ise yarın kesinleşeceği belirtildi. 

Sprint testinden geçirilecek Taylan, herhangi bir olumsuzluk yaşamaması halinde pazartesi oynanacak Alanyaspor maçının kadrosuna dahil edilecek. Fatih Terim'in hazır olması durumunda yıldız futbolcuyu karşılaşmanın ilk 11'ine dahil etmeyi ve en az 45 dakika oynatmayı planladığı öğrenildi.