Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'a Salvatore Bocchetti'den kötü haber!

Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Spartak Moskovalı futbolcu Salvatore Bocchetti'nin menajerinden yıldız futbolcunun durumuyla ilgili açıklama geldi.

08.12.2016 12:42

Spartak Moskova'da forma giyen Salvatore Bocchetti'nin menajeri Andrea D'Amico, Galatasaray'ı üzecek açıklamalarda bulundu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Galatasaray'ın defans transferi listesinde ilk sırada olduğu iddia edilen Bocchetti'nin transferi için açıklamalarda bulunnan D'Amico, "Bocchetti, takımında kalmak istiyor ve Spartak Moskova ile Rusya'da şampiyon olmak istiyor. Sözleşmesi sona erecek ama Spartak'ın da onu bırakmak isteyeceğini düşünmüyorum. Onun yerini dolduramazlar" ifadelerini kullandı.

Futbolcuya Rusya'dan diğer kulüplerin de ciddi tekliflerde bulunduğunu açıklayan Andrea D'Amico, 30 yaşındaki futbolcunun Rusya'da başka bir takımda oynama olasılığının çok az olduğunu belirtti.

"Yeni sözleşme yakın"
Öte yandan, Spartak Moskova takımının genel direktörü Sergei Rodionov, Bocchetti ile yeni sözleşme imzalamaya yakın olduklarını söyledi. 

İtalyan savunmacı ile hala görüşme halinde olduklarını belirten Rodionov, "Belli bir aşamaya geldik. Anlaşıp, yeni sözleşme imzalamaya çok yakınız" ifadelerini kullandı. 

Salvatore Bocchetti'nin sözleşmesi sezon sonunda sona erecek. İtalyan futbolcunun bonservis bedelinin 5 milyon Euro olduğu belirtiliyor. Bocchetti, 5 kez de İtalya MilliTakım formasını giydi.

Yorumlar | 0
üye profil