Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray'a iki dünya yıldızı birden geliyor!

Galatasaray'a iki dünya yıldızı birden geliyor!

Başkan Dursun Özbek, Serdar Aziz ve Emrah Başsan dışında transfer yapılmaması üzerine duruma el koydu. Sportif AŞ yönetimiyle bir araya gelen Özbek, “Transferde sizlere istediğiniz yetkiyi veriyorum. Bana 2 tane çok önemli dünya yıldızı getirin” diye konuştu.

18.07.2016 08:38

Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek, Sportif AŞ üyeleriyle bir araya geldi, iki dünya yıldızının transfer edilmesini istedi.

Cim-Bom’un patronu, Serdar Aziz ve Emrah Başsan dışında transfer gerçekleşmemesi üzerine duruma el koyarak, transferle ilgili yönetici ve profesyonellere talimat verdi.

Özbek’in konuşmasında şunları söylediği öğrenildi:

“UEFA Finansal Fair Play konusunda geldiğimiz günden beri önemli adımlar attık. Mali yönden kulübü belli bir seviyeye getirdik. Yeni sezon için bu başarılı çalışmalarımızı sportif sonuçlarla taçlandırmalıyız. Bunun için transferde sizlere istediğiniz yetkiyi veriyorum. Bana 2 tane çok önemli dünya yıldızı getirin. Maliyeti konusunda dikkatli davrandığınızı biliyorum ama taraftarın sesine de kulak vermeliyiz. Bu iş şov işi ise şovu en iyi biz yaparız. Forvet ve orta saha için çok iyi futbolcular bulun.”

Özbek’in mali yönden verdiği garanti, Galatasaray’da transferin seyrinin tamamen değiştirdi. Cim-Bom, bu gelişme üzerine düşük profilli, isimsiz oyuncular yerine, üst seviyede, herkesin bildiği isimlerle temaslar kurmaya başladı.

Yönetimin transfer konusunda Avrupa devlerindeki gelişmeleri takibe aldığı ve bu takımlarda boşa çıkacak isimler nedeniyle işin ağırdan alınacağı belirtildi.

Yorumlar | 0
üye profil