Galatasaray'a Denayer transferinde son dakika şoku!

Galatasaray'a Denayer transferinde son dakika şoku!

Galatasaray transferin son gününde kadrosuna katmak için uğraş verdiği Belçikalı yıldız Jason Denayer'den gelen haberle sarsıldı. Manchester City teknik direktörü genç oyuncunun transferine onay vermedi.

Sarı kırmızılı yönetimin her konuda anlaşma sağladığı Jason Denayer'in transferi, kulübü Manchester City'nin izin vermemesi nedeniyle gerçekleşmedi.

İngiliz ekibinin teknik patronu Pep Guardiola, Galatasaray ile anlaşan Belçikalı futbolcunun Türkiye'ye gelmesini istemedi. Guardiola'nın, gelecekte takımda banko oynatmak istediği Denayer'e, "Türkiye'ye gitme. Kariyerini ya İngiltere ya daİspanya'da devam ettir" dediği belirtildi.

Bugüne dek 'bitti' gözüyle bakılan Denayer transferinin son dakikada gerçekleşmemesi teknik direktör Jan Olde Riekerink'in hesaplarını alt üst etti. Zamanın kısıtlı olması nedeniyle sarı kırmızılıların başka bir transfer yapması beklenmiyor.

"Manchester'da bir Aslan var"
Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Nigel De Jong'un imza töreninde kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Nazifoğlu, transferi düşünülen Jason Denayer için, "Denayer çok gelmek istemesine rağmen kulübü bırakmadı. Ama şunu gördük ki Manchester da bir Aslan var. Havaalanında City'nin kendisine izin vermesini bekledi ama olmadı. İnşallah devre arasında onu alacağız" dedi. 

Görüntülenme : 1080 Güncelleme Tarihi: 31/08/2016 19:58:28
Yayınlanma Tarihi: 31/08/2016 17:49:20

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin