Galatasaray 7 oyuncuyla yollarını ayırıyor

Galatasaray 7 oyuncuyla yollarını ayırıyor

Galatasaray, Sigthorsson, Hamit Altıntop ve Chedjou ile sözleşmelerinin feshi için anlaştı. Yönetim, bu üç futbolcunun yanı sıra, 4 kişiyi daha listeye aldı

Kolbein Sigthorsson, Hamit Altıntop ve Aurelien Chedjou'nun sözleşmelerini karşılıklı olarak fesheden Galatasaray, birkaç gün içinde dört futbolcuyu daha gönderecek,Devre arası transfer döneminin resmen başlamasına sayılı günler kala Galatasaray yönetimi, peş peşe radikal kararlar aldı.

Galatasaray, Sigthorsson, Hamit Altıntop ve Chedjou ile sözleşmelerinin feshi için anlaştı. Tuzlaspor maçında kırmızı kart gören Yasin ve Chedjou'ya 250 biner avro ceza kesildi.

Devre arası transfer döneminin başlamasına kısa süre kala yoğun günler geçiren Galatasaray'da 3 oyuncuyla yolların ayrılması kararı alındı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sarı-kırmızılı kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, yapılan görüşmelerin ardından, Kolbeinn Sigthorsson, Hamit Altıntop ve Aurelien Chedjou ile sözleşmelerinin karşılıklı olarak feshedilmesi konusunda anlaşmaya varıldı.

Sigthorsson, Hamit ve Chedjou ile ikinci yarıda devam etmeyecek Galatasaray Kulübünün, konuyla ilgili açıklamayı kısa süre içinde yapması bekleniyor.

Dört isim daha sırada

Galatasaray yönetimi, bu üç futbolcunun yanı sıra, uzun süredir kadro dışı olan Jem Paul Karacan, Endoğan Adili, Umut Gündoğan ve Lucas Ontivero'nun da sözleşmelerini birkaç gün içinde feshedecek.

Yasin ve Chedjou'ya ağır ceza

Galatasaray Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası'nda dün yapılan Tuzlaspor maçında kırmızı kart gören ve teknik direktör Jan Olde Riekerink'in de tepkisini alan futbolcular Yasin Öztekin ile Aurelien Chedjou'ya ağır bir ceza kesti.

Kulüp yetkilileri, yapılan toplantıda, bu oyunculara uygulanacak para cezasının 250 biner avro olmasının kararlaştırıldığını aktardı.

AA

Görüntülenme : 1258 Güncelleme Tarihi: 30/12/2016 10:43:58
Yayınlanma Tarihi: 30/12/2016 09:09:16

Haber Yorumları (1)

500
  • hasan yörük
    10 ay önce
    Acun medyaya sn acun bey beni işe almasini istiyorum

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin