Futbolseverlerin merak ettiği soru: Cristiano Ronaldo, Juventus'ta kalacak mı?

Juventus ile olan sözleşmesi 2022'de bitecek olan ve 3 yıldır formasını giyen Cristiano Ronaldo'nun geleceği henüz netlik kazanmış değil. Dünyaca ünlü yıldızın takımında kalıp yeni meydan okumalara devam mı edecek yoksa yeni takımıyla bambaşka bir maceraya mı atılacak, bu konu gündemi oldukça meşgul ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 06.07.2021 09:36
Değiştirme Tarihi: 06.07.2021 09:36
Futbolseverlerin merak ettiği soru: Cristiano Ronaldo, Juventus'ta kalacak mı?

Juventus'la bir sezon daha sözleşmesi bulunan 36 yaşındaki Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo'nun siyah-beyazlı takımda devam edip etmeyeceğinin sorulması üzerine yeni Sportif Direktör Cherubini, yıldız oyuncunun takımda kalacağı sinyalini vermişti.

Cherubini, "Ne ondan ne de Juventus’tan transfer olmasına yönelik herhangi bir belirti var. Juventus formasıyla son sezonunda 44 maça çıkıp, 36 gol atmış bir oyuncudan bahsediyoruz. Tatil dönemi biter bitmez takıma katılacağı için mutluyuz." demişti.

Gazzetta dello Sport'ta yer alan habere göre göre ise; Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes, Portekizli yıldızın Juventus ile olan sözleşmesinin 2023'e kadar uzatılması için baskı yapmaya devam ediyor.

Ronaldo'nun yüksek maliyeti nedeniyle bu yaz Manchester United veya Paris Saint-Germain'e gidebileceği iddiaları da basında yer almıştı.