Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 6. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 2. ve 3. Lig'e ise 5. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 6. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 2. ve 3. Lig'e ise 5. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 6. hafta, Spor Toto 2. ve 3. Lig'de ise 5. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Bugün:

20.00 Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)

Yarın:

16.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Kardemir Karabükspor-Trabzonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Çaykur Didi)

2 Ekim Pazar:

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Alanya Oba)

16.00 Galatasaray-Antalyaspor (Türk Telekom Arena)

19.00 Atiker Konyaspor-Adanaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Osmanlıspor-Fenerbahçe (Osmanlı)

TFF 1. LİG

Yarın:

16.00 Bandırmaspor-Manisaspor (Bandırma 17 Eylül)

19.00 Göztepe-Elazığspor (İzmir Atatürk)

19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)

2 Ekim Pazar:

16.00 Eskişehirspor-Boluspor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Sivasspor-Altınordu (Yeni 4 Eylül Stadı)

16.00 Samsunspor-Denizlispor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Belediye Gaziantepspor (Mersin)

19.00 Yeni Malatyaspor-Balıkesirspor (Malatya İnönü)

19.00 Adana Demirspor-Şanlıurfaspor (5 Ocak Fatih Terim)

SPOR TOTO 2. LİG

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Fatih Karagümrük-Kocaeli Birlikspor (Vefa)

2 Ekim Pazar: 13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Hacettepe (Beylerbeyi 75. yıl)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)

13.30 İstanbulspor-Konya Anadolu Selçukspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Nazilli Belediyespor (Kazım Karabekir)

15.00 Keçiörengücü-Pendikspor (Ankara Aktepe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Kahramanmaraşspor (Devrek İlçe)

15.30 Fethiyespor-Sivas Belediyespor (Fethiye İlçe)

15.30 Bucaspor-Ofspor (Yeni Buca)Kırmızı Grup

2 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Tokatspor (Tuzla Belediye Sahası)

14.30 1461 Trabzon-Eyüpspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Hatayspor-Karşıyaka (Antakya Atatürk)

15.00 Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor (Gazi)

15.00 MKE Ankaragücü-Gümüşhanespor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Kayseri Erciyesspor-İnegölspor (Kayseri Atatürk)

15.00 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.30 Menemen Belediyespor-Sarıyer (Menemen İlçe)

15.30 Aydınspor 1923-Kırklarelispor (Adnan Menderes)

SPOR TOTO 3. LİG

1. Grup

Yarın

13.30 Kartalspor-Erzin Belediyespor (Kartal)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-24 Erzincanspor (15 Temmuz)

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Manavgatspor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Çorum Belediyespor-Ankara Demirspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Kozan Belediyespor-Gölcükspor (İsmet Atlı)

15.30 Karacabey Birlikspor-Kütahyaspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

15.30 Kızılcabölükspor-Tekirdağspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.30 Kocaelispor-Van Büyükşehir Belediyespor (İzmit İsmet Paşa)

15.30 Altay-Cizrespor (Buca İlçe)

2. Grup2 Ekim Pazar:

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor (Vefa)

14.30 Yomraspor-Düzcespor (Yomra İlçe)

14.30 Pazarspor-Batman Petrolspor (Pazar İlçe)

14.30 Dersimspor-Kırıkhanspor (Tunceli Atatürk)

15.00 Erbaaspor-Silivrispor (Erbaa İlçe)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Bodrum İlçe)

15.30 Tire 1922-Kemerspor 2003 (Tire 4 Eylül)

15.30 Derincespor-Dardanelspor (İzmit İsmet Paşa)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yeşil Bursa (Mümin Özkasap)

3. GrupYarın

13.30 Bayrampaşa-12 Bingölspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

2 Ekim Pazar:

14.30 Diyarbekirspor-Maltepespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Elaziz Belediyespor-Payasspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Orduspor-Ankara Adliyespor (19 Eylül)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Muğlaspor (Tarsus İlçe)

15.30 Orhangazispor-Bergama Belediyespor (Orhangazi İlçe)

15.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Düzyurtspor (Doğan Seyfi Atlı)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor (Darıca İlçe)

15.30 Sakaryaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Sakarya Atatürk)

HABERE OY VER:
Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 13:06:58

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin

    ×
    Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

    Acunn.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.