Furkan'ın futbolu Serhat'ı çıldırttı!

Yayınlanma Tarihi: 10.03.2017 21:27 | Değiştirme Tarihi: 11.03.2017 00:25

Survivor'da ödül heyecanı yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler futbol maçında karşı karşıya gelirken, Furkan'ın sahadaki performansı kenardaki Serhat'ı çileden çıkardı.

Survivor yine kıyasıya bir rekabete sahne oldu. Ödül oyunu için kolları sıvayan Ünlüler ve Gönüllüler bu sefer futbol maçında karşı karşıya geldi. İnanılmaz bir rekabete sahne olan maçta heyecan tavan yaptı.

İlhan ve Furkan 3-0 yenildi

İlk maçta Furkan ve İlhan Ünlüler Takımı'nı temsil ederken, Bulut ve Ogeday da Gönüllüler Takımı'nın temsilcileri olarak sahaya çıktı. Maça fırtına gibi başlayan Gönüllüler, İlhan ve Furkan'a adeta göz açtırmadı. Maçı 3-0 kazanan Gönüllüler, puanı kapan taraf oldu. Bulut ve Ogeday'ın takımı alkış alırken, Ünlüler Takımı'nın bulunduğu benchte ise gergin anlar yaşandı.

Furkan, Serhat'ı çileden çıkardı

Furkan'ın maçtaki performansı efsane futbolcu Serhat'ı sinirlendirdi. Serhat, oyun sonrası Furkan'a olan eleştirilerini dile getirdi. Eski F.Bahçeli futbolcu, Furkan'a "Sana pas veriyor, geri pas veriyorsun. Kaleye vur diyorum sana. Kalenin önündesin, pas veriyorsun. Ogeday var zaten İlhan ağabeyin yanında. Tek pas oynuyorsun. Adam sana frikik oynamış. Bir tutsana ayağında topu. Sen sürekli pasa odaklısın." şeklinde tepki gösterdi. Furkan ise efsane futbolcuyu sadece dinleyerek yetindi.

Acunn.com